Naše pobočky


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Pager has a deprecated constructor in /home/ad017300/_sub/new075/class/pager_pdo.php on line 8

Tréneri

Nájdi si svojho trénera

Výber pobočky:

Alena B. Jacková

Košice
(ID: 15954)
jackova.ali@gmail.com
detaily trénera
Certifikovaný kondičný tréner II. stupňa
Autorka knihy FIT APETÍT
Individuálne Fit Workshopy

Tibor Bryndzak

Petržalka , Arena ´ s Gym
(ID: 15161)
bryndzaktibor@gmail.com
0914153152
detaily trénera
chudnutie
naberanie svalovej hmoty
individuálny prístup
skupinové tréningy
hiit workouty
tréningy vlastnou váhou

tréningový program je postavený podľa požiadaviek klienta

Daniela Kanatova

Žilina
(ID: 12672)
danielakanatova@gmail.com
0948229938
detaily trénera
Tréner fitness ll. stupeň
SM systém tréningy

Zuzana Zemenova

Slovensko
(ID: 12434)
cvictesozuzanou@gmail.com
detaily trénera
Ahoj,
ja som Zuzka. Možno nevyzerám, ale som mamou 2 detí. A aj naďalej chcem vyzerať a cítiť sa so svojim telom dobre.

A chcem nech to isté zažívaš aj ty. Nech si dievča, mamička alebo proste žena, ktorá túži po postave, ktorú si zaslúži. Tak vitaj v mojom svete .

Milujem jedlo a práve preto cvičím (ale neboj, žiadne fučanie vo fitku od rána do večera)... Práve naopak. Cvičím doma vtedy keď mám čas a chuť + natáčam videá aj pre ženy ako si ty. Aby som ťa motivovala a inšpirovala, že sa to ozaj dá .

Chcem, aby si na sebe videla výsledky. Reálnu premenu. Užila si pri tom kopu zábavy a získala :
1) nové telo
2) krajšiu postavu
3) vyššie sebavedomie

Berieš?
Pridaj sa k vyše 1800 dievčatám, čo so mnou pravidelne cvičia v mojich programoch.
Posielam ti preto možnosť vstúpiť do 7 dňovej výzvy, kde mám pre teba na každý deň pripravené video na cvičenie ZDARMA.

Aby si videla, že to naozaj zvládneš aj ty.

Klikni si na http://bit.ly/2jdK7Gn

A navyše môžeš so mnou cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek. Pripravila som totiž aplikáciu do mobilu, kde nájdeš extra videá, zdravé recepty a kopu motivácie.

Je úplne #ZDARMA a stiahnuť si ju môžeš pre android (takmer všetky smartfóny) na tomto odkaze http://bit.ly/2CGrplz
prípadne ak máš iPhone tak na tomto odkaze https://apple.co/2qbwLhl

Ak ťa zaujala aplikácia, tak všetky videá zo 7 dňovej výzvy v nej budeš mať dostupné tiež. Môžeš tak cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek budeš chcieť. A stále tu budem ja. Celý čas budem cvičiť s tebou a rada ťa podporím.

Začni už dnes.
Teším sa na teba.

Zuzka

Lukáš Skirka

Fitnescentrum FITT+, Stropkovská 633/1 089 01 Svidník
(ID: 12215)
skirka.lukas181@gmail.com
0911164707

Mgr. Richard Kišeľa

Sabinov
(ID: 11619)
richardkisela@gmail.com
0915252913
detaily trénera
Som absolvent vysokoškolského štúdia druhého stupňa v oblasti športovej edukológie, odbor učiteľstvo telesnej výchovy na FAKULTE ŠPORTU, kde som úspešne ukončil špecializácie z: fitnessu, gymnastiky, úpolových športov, volejbalu, atletiky a futbalu. Pracujem ako učiteľ a osobný tréner pre fitness kulturistiku a silový trojboj. Som autor niekoľkých článkov v oblasti tréningu, zdravej výživy, doplnkoch výživy a iných.

Ovládam didaktiku telovýchovného procesu, poznám biologickú, psychologickú a sociálnu podstatu ľudského organizmu. Na fakulte som nadobudol vedomosti z fyziológie telesných cvičení, adaptačných procesov na tréningové zaťaženie, biomechanickú štruktúru pohybovej činnosti, antropometrické, historické, metodologické, biochemické základy športového pohybu. Ovládam základné pohybové zručnosti najčastejšie používaných lokomócií a cvičení v tréningu športovcov (pohybové prostriedky fitnesu, atletiky, bojových športov, gymnastických športov, plávania, pohybových hier, športových hier, lyžovania, turistiky a iných športov).
Mám vedomosti o športovom systéme, o teoretických a didaktických základoch športovej špecializácie, o štruktúre športového výkonu, teórii pohybovej činnosti, osvojovaní si a o zdokonaľovaní techniky pohybu vo vlastnej športovej špecializácii.
Počas štúdia som nadobudol vedomosti aj v oblasti športovej kinantropológie, edukológie a humanistiky. Poznám princípy tvorby tréningových plánov, diagnostikovania, výkonnosti a zmien trénovanosti. Dokážem aplikovať systém tréningového zaťaženia na základe objektivizovaných vstupných a priebežných informácií. Ovládam metódy zaťažovania, štruktúru podnetov, metódy adaptácie, regenerácie a dlhodobého plánovania, poznám periodizáciu a zložky športového tréningu.
Vo vlastnej športovej špecializácii (fitness) poznám najnovšie tréningové metódy vedúce k inovácii a k optimalizácii zaťaženia. Orientujem sa v problematike výživy, dopingu a dovolených podporných prostriedkov.
Zaoberám sa problematikou tvorby stravovacích a tréningových plánov zameraných na: formovanie postavy, redukciu tuku, naberanie svalovej hmoty (hypertrofiu), naberanie sily, zlepšenie kondície pre bežnú populáciu alebo aktívnych športovcov. Mojím silným prostriedkom na tvorbu plánov je analýza energetického metabolizmu (príjem, výdaj, bazálny metabolizmus, podiel živín a ďalšie).

Nezabudnite využívať náš výhodný CASH BACK SYSTEM a zaregistrujte si klientov pod svoje ID číslo - viac info

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka

Súhlas s elektronickou komunikáciou:

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ, informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).

Newsletter

Prihláste sa na odber aktuálneho jedálneho lístka

Súhlas s elektronickou komunikáciou:

Chcem mať vedomosť o aktuálnych akciových ponukách a iných benefitoch, či novinkách o produktoch, ktoré by som mohol využiť a získať tak ďalšie zľavy a iné benefity, ktoré by som inak nezískal. Preto udeľujem svoj súhlas VITABOX so zasielaním správ,informácií o novinkách, ponukách produktov a ďalších súvisiacich informácií prostredníctvom príslušných komunikačných kanálov (napr. e-mailom, SMS-kou, telefonickým oslovením, resp. inými primeranými formami komunikácie).